THY Dyned – THY İngilizce Sınavı Detayları

Sevgili adaylar, THY bünyesinde son yıllarda çok fazla alım gerçekleşti ve katlanarak da bu alımlar çoğalıyor. Garanti Dyned olarak 1.5 yıldır bu süreçteyiz ve birçok şeye şahit olduk. Bu bilgi ve tecrübe ile sizlere sunduğumuz içeriklerde THY Dyned sistemini geliştirerek başarı oranımızı %80-90 civarlarına çıkarttık. Bunu yapmamızdaki en büyük etken bu sürece katılan adaylar internette çöp bilgilerle, dolandırıcılarla ve kopyacılarla karşılaşarak kendilerini riske atıyorlar. Biz de bunun önüne geçebilmek için web sitemizi ve içeriğimizi her geçen gün güncelleyerek ve sizlere elimizden geldiği kadar yardımcı oluyoruz.

Adaylardan gelen en çok soru: “Dyned sınavından kaç almam gerekiyor?

thy ingilizce sınavı
thy dyned

THY normal şartlarda 1.5 puan alan adayları DLR için çağırmaktadır. Ancak son zamanlada yaşanan yoğunluklardan ötürü dyned 1.5 puan ile çağrılmayan adaylar oldu. Bu yüzden en az 1.7 almak en iyisi…

İngilizce sınavı, İstanbul’da THY Eğitim Merkezinde yapılmaktadır, yazılı bir (written exam) ile dinleme (listening) bölümlerinden oluşmaktadır. TOEFLl/IELTS sınavına göre daha basit ve az çalıştırmayı gerektirmektedir.
DynED sistemi üzerinden sizi sınav yapıyor.  DynED üzerinde soruların, sizin bir önceki soruya verdiğiniz yanıta göre değiştiğini bilmeniz faydalı. Yanı sorular zorlaşıyor ise siz iyi yoldasınız, bu şekilde devam ediniz.

THY İngilizce Sınavı veya THY Dyned sınavından başarısız olmanız sizi durdurmaya yetmiyor. IELTS veya TOEFL belgenizi ilan süreci içerisinde iletmeniz durumunda THY sizi DLR sınavı için çağırıyor.

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

Yardım merkezine hoşgeldiniz.

Sizi Arayalım
WhatsApp Destek