Yetiştirilmek Üzere II. Pilot Aday Adaylarının Dikkatine

2019 yılı öncesinde CRM sürecinde re-test olumsuz (2 defa olumsuz) durumunda olan adaylarımız sürece tekrar dahil edilmiştir. Süreç ile ilgili işleyişi bilgilerinize sunarız.

  • CRM sürecinde re-test olumsuz (1 kere DLR-2 ve 1 kere İstanbul Üniversitesi) olan adaylarımıza mail yoluyla başvuru linki gönderilecek olup adayların belirtilen link üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Tarafına mail ulaşmayan bu kapsamdaki adaylar  “[email protected] ” mail adresi ile iletişime geçebilir.
  • Dil belgesi geçerliliğini yitiren adaylara, THY A.O tarafından yapılacak dil sınavında başarılı olmaları koşuluyla, kurul mülakatı süreci öncesine kadar (yaklaşık 2 ay) dil belgesini tamamlamaları için süre tanınacaktır.
  • DLR-1 sürecinde olumlu olan adayların sonuçları, adayın sınava katılmış olduğu tarih itibariyle 2 yıl geçerlidir. Diğer süreçlerin geçerlilik süresi bulunmamaktadır.
  • Süreçleri geçerliliğini yitiren adaylar tüm süreçlere tekrar katılım gösterecektir. Adaylar bu süreçlerden birinde olumsuz olmaları durumunda sürece devam edemeyecektir.
  • THY A.O. süreçlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Saygılarımızla,

İstihdam Müdürlüğü(Kokpit)

kaynak: https://careers.turkishairlines.com/acik-pozisyonlar/yetistirilmek-uzere-ii-pilot-aday-adaylarinin-dikkatine

thy ingilizce sınavı thy dyned

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

Yardım merkezine hoşgeldiniz.

Sizi Arayalım
WhatsApp Destek