Yorumlarınız Bizim İçin Değerli!

Garanti DynEd olarak 5 yıldır kendimizi sürekli yazılım ve içerik konusunda güncelleyerek siz adaylarımıza daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz ve kullanıcı yorumları bizim için çok kıymetli. Bu sayfada üyelerimiz tarafsız bir şekilde tüm düşüncelerini, yorumlarını yazabilirler. 

Üye Yorumları” yazısında 6 düşünce

 1. Zeynep Yaman diyor ki:

  ben de yorum yapmak istedim sınavdan sonra, aday adayı pilot ilanı için başvurdum ve dyned yani thy ingilizce sınavı için destek almak için üyelik aldım süreçler hakkında en ufak fikrim olmamasına rağmen tüm süreçler hakkında bilgilendirildim ve sürece hakim oldum; geçemedim sınavı benden kaynaklı ama hatırladığım kadarıyla zaten format ve sorular neredeyse aynıydı şok oldum başta 5.partta kapandı sınavım ama olumlu maili aldım DLR içerikleri için de burdan modullere çalıştım ama ben sınava gidemediğim için elenmiş oldum. Ama tavsiye ederim gerçekten.

 2. ali.aksu53 diyor ki:

  TGS için aldım ben de üyelik 2 partlı dyned sistemi denmişti, sınava girdim ve 2 partta da aynı sorular çıktı listeningleri 2 defa dinlediğimiz zaman puan düşüyormuş onu geç öğrendim ama soruların çoğu aynı idi teşekkür ediyorum tekrardan.

 3. EMRE KILINÇ diyor ki:

  Herkese merhaba, bugün 13.15 sınavına katıldım. İzlenimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. 6 partı da gördüm. Her partın ilk üç sorusu zor geldi bana. Sonra kolaylaşıp yine zorlaştı. 5 ve 6. Partlarda readingler iyice zorlaştı. 6. Partın son soruları hakkında hiç bir fikrim yoktu öyle diyim. Dyned sınavına çalışma sürecim boyunca gerek sitelerindeki örnek sorular ve denemeler olsun gerek whatsapp üzerinden her soruma cevap vermeleri olsun https://www.garantidyned.com.tr ailesine çok teşekkür ediyorum. Bu süreçteki arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum. Dlr modülü de varmış şimdi ona başlayacağım. İyi günler.

 4. Murathan diyor ki:

  TGS sınavı için sınav maili geldiğinde üyelik aldım ve online sınavı geçtim arkadaşlar biraz zordu ama paragraflardan dolayı zorlandım garanti dyned i tavsiye ederim ama paragraflara ağırlık vermenizi tavsiye ederim. garantidynede de teşekkür ederim.

 5. asli.kabakci diyor ki:

  AJET kabin memurluğu için üyelik almıştım başta biraz çekindim ama neredeyse birebir aynı sorular geldi online sınav için konuşuyorum 32 soruluk olan kısım için… sınav minumum b2 seviyesinde ve zordu baya, olumlu sms’i bugün geldi, her şeyden önce whatsapptan sürekli destek olarak her şeye cevap vererek yardımcı oldukları için ayrıca teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın